Ako nakupovať

Vybrali ste si jeden z našich obrazov? Alebo by ste chceli, aby sme Vám obraz vyrobili z Vašej fotky? Tak poďme nato! 

 

Predpripravené motívy

Pokiaľ ste si vybrali obraz z našich predpripravených motívov, tak je všetko jednoduché. Zaplaťte objednávku jednou z dostupných metód, vyberte si spôsob dopravy a my Vám obraz obratom doručíme.

 

Výroba obrazu z vlastnej fotky

Obrazy nevyrábame a farby nemiešame na SK, o tento proces sa stará náš čínsky dodávateľ. Po zaplatení objednávky Vás budeme kontaktovať alebo nám Vašu fotku prosím rovno pošlete na email obchod@vymalujsisam.sk. My v Číne zariadime výrobu obrazu, skontrolujeme kvalitu a doručíme ho na ČR, kde ho napneme na rám a následne zašleme na SK podľa Vami zadaného spôsobu doručenia.

 

S každou objednávkou sa zdokonaľujeme a snažíme sa nájsť tie najrýchlejšie a najspoľahlivejšie spôsoby dopravy. Aktuálne, ale prosím počítajte s dobou doručenia obrazu vyrobeného na základe Vami vybranej fotky približne 30 dní. O stave Vašej objednávky Vás budeme priebežne informovať, stačí nám napísať.

 

 

Fotky (ne)vhodné pre výrobu obrazu

Tieto fotografie spravidla nie sú pre tvorbu obrazu vhodné: rozmazané, preexponované, s malými hlavičkami v pomere k veľkosti obrazu, s pozadím v rovnakej farbe, ako je hlavná postava na obraze. 

Rozmazané (neviditeľné) pozadie
 DNP Blurry

Preexponované

DNP Glare

Nevhodné farby - splývanie pozadia so šatami
DNP Same clothes      
                          
Malé hlavičky v pomere k veľkosti obrazu
 DNP Malé hlavy
  

Pokiaľ by sa nám zdalo, že je fotka nevhodná, budeme Vás kontaktovať a dohodneme si ďalší postup.