Diamantovanie pre deti - Hello Kitty

€18,99 –21 %
1679 1 diamantovanie pre deti hello kitty
€18,99 –21 % €14,99

Diamantové maľovanie prinášame i v mini verzii, ktorá urobí radosť deťom. Odpútajte ich od telefónu a nechajte ich vytvoriť pekný obrázok sádzaním diamantov na lepivé plátno. Určite  ich to bude baviť rovnako ako nás! :)

UPOZORNENIE: Výrobok obsahuje veľmi maličké časti. Nieje vhodný pre deti do 6 rokov! Dávajte prosím na svoje deti pozor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša sada na diamantové maľovanie pre deti obsahuje:

  • obrázok na pevnom ráme o veľkosti 25x20cm, ktorý sčasti obsahuje lepivé plátno
  • pero sa sádzanie diamantov
  • diamanty (cca 10-20 sáčkov rôzných farieb a odtieňov)

Každý sáčok obsahuje jednu konkrétnu farbu/odtieň a je označený číslom alebo symbolom. Celé plátno je pokryté rôznými symbolmi a vy ich zakrývate tou farbou diamantu, ktorá odpovedá rovnakému číslu alebo symbolu. Nemusíte sa báť, že by ste diamantov mali málo. Množstvo v sáčku je veľkorysé a u každej farby a odtieňu je dostatočná rezerva.

Diamanty

Na plátno budete sádzať plastové diamantíky o priemere 2,8 mm. Od nás dostanete pripravené všetky potrebné farby a odtiene špeciálne pre Váš obraz. Odtieňov rôzných farieb sú stovky až tisíce, vďaka čomu je výsledný obraz prakticky dokonalý. Dostanete od nás i špeciálnu podložku, na ktorú si diamantíky vysypete a zatriasením sa Vám zrovnaju tak, aby ste ich mohli pohodlne nabrať špecialným perom.

Lepivé plátno

Určite oceníte, že na diamanty nemusíte nanášať žiadne lepidlo. Na plátne je pre Vás lepidlo už pripravené, vy postupne odkrývate ochrannú fóliu plátna a sádzate diamanty priamo na jeho lepivý povrch.

Pero

Pripadá Vám to pero na sádzanie diamantov nejaké záhadné? I nám tak na začiatku pripadalo. Je to v podstate duté pero, ktoré vybavíte ružovou lepivou hmotou, vďaka ktorej si diamant ľahko nalepíte na pero a akonáhle ho položíte na plátno, tak ho pero pustí (pretože lepidlo na plátne je silnejšie neť ružová hmota) a vy si môžete nabrať ďalší diamant.

Rámček

Diamantovačky pre deti sú vytlačené na tvrdý rám o veľkosti 25x20cm, ktorý po dokončené slúži ako stojan.