OBRAZ AKO DARČEK - FAQ A KOMPLETNÉ INFO

Čo to je? Maľovanie vlastnej fotky podľa čísiel.

- Vy nám pošlete fotku, my ju preženieme softwérom, rozpracujeme do číselných políčok, namiešame akrylové farby špeciálne pre obraz, pribalíme štetce a takto hotové k Vám pošleme. Sú to vlastne také pokročilé omaľovánky.

 

Koľko to stojí?

- náš najpredávanejší rozmer je 40*50 (doporučujeme objednať plátno vypnuté na rám, teda s vnútorným rámom) Táto paráda u nás vyjde na 27,99 €

 

Požiadavky na kvalitu fotky? 

- čím lepšia kvalita fotky, tým krajší výsledok 

 

Dokážete urobiť voucher? No jasné!

- neviete akú fotku vybrať alebo je to darček na poslednú chvíľu (a my to nestíhame vyrobiť)? Nechajte oslávenca, nech si vyberie sám. Voucher s Vaším osobným venovaním Vám radi pripravíme.

 

Doba doručenia? DO 14 dní 

- potrebujete obraz skôr? Napíšte nám, občas zvládame i nemožné, robíme zázraky.

 

Objednávate na Aliexpressu? NIE!

- máme vlastnú výrobu a všetko pripravujeme s láskou

 

Kde sa môžem pozrieť na príklady hotových obrazov? Najlepšie na našom Instagrame: @vymalujsisam.sk

- ale máme i Facebook: vymalujsisam.sk 

 

Chystáte sa na svadbu? alebo na niekoho oslavu narodenín? Tak to určite zháňate nejaký originálny darček, samozrejme za rozumné peniaze..... Tiež sme už niekoľko krát darček zháňali. Dajte šancu maľovaniu vlastnej fotky podľa čísiel a určite budete milo prekvapený. 

 

Napadajú nás tieto výhody, ktoré robia z našich obrazov skvelý darček:

1. Obrazy sú veľké. Takže keď ich položíte na stôl k ostatným darčekom, tak sú proste vidieť :) Sami sme niesli obraz už na niekoľko svadieb a zakaždým ostatní hostia naťahovali krky a snažili sa zistiť, čím tak veľkým sme si dovolili zatieniť ich dary.

2. Sú originálne. Naši konkurenti zaplavili trh neoriginálnymi omaľovánkami kúzelných stromov, zátišie s cesnakom a podobne. Váš obraz z vlastnej fotky, ale bude ten jediný na celom svete.

3. Máme skvelé ceny. Náš najpredávanejší rozmer 40*50 na ráme ma naša konkurencia za 1200,- Kč v prepočte 47 €. Naša cena 26,99 €.

4. Nedarujete iba nejakú vec. Vy spolu s obrazom darujete i relax a príjemnú aktivitu, ktorou maľovanie podľa čísiel je. Nám, ale platíte iba za ten obraz. Relax a zábava sú grátis :)

5. Naše obrazy sa hodia pre každého. Je váš oslávenec menej zručný alebo netrpezlivý?I tak to zvládne! :) ale môžete mu vyrobiť nejaký jednoduchší motív. Stiahnite z google napríklad znak jeho obľúbeného futbalového tímu. I také obrazy samozrejme dokážeme urobiť. Alebo nám napíšte a my Vám nejaký vhodný motív radi poradíme a vyberieme Vám fotku, ktorá sa na maľovanie podľa čísiel bude najviac hodiť.

 

Milujte sa, maľujte sa a hlavne: zostaňte v obraze :)

 

Tím Vymalujsisam.sk

 

#vymalujsisam

#malovaniepodlacisiel

#original