Babička

                                       ORIGINÁL                                                                                  VÝSLEDOK   

                   grandmother-923871_1280                              16dd2a86463b3f3e-gif (1)

                    

  

BABIČKA JE KÚZELNÁ BYTOSŤ

 

Naša stará mama nás jednoducho z celého srdca miluje a snaží sa nám dať to najlepšie. Preto by sme na ňu ani my nemali zabúdať. Aspoň z času na čas by sme ju mali navštíviť a povedať jej, ako veľmi ju máme radi a že si ju nesmierne vážime.

 

V živote každého z nás sú chvíle, pri ktorých sa na chvíľku zastavíme a zamyslime sa, aký kus cesty sme už prešli, čo sa nám podarilo a čo naopak nie, čo sme dokázali alebo chceme dokázať. Hoci v dnešnej dobe je ťažké nájsť si chvíľku čas a porozmýšľať, nemali by sme podobné chvíle zanedbávať.

Občas však príde v živote každého človeka deň, ktorý je niečím výnimočný a dôležitý. Takýchto dní je v ľudskom živote niekoľko a uchovávajú sa v pamäti až do konca. 

Čas neúprosne letí, všetko sa mení a jediným, čo nám zostáva, sú spomienky. Zaveste si spomienky na stenu v podobe obrazu z vlastnej fotky.

                            54730176_327957424743807_7309172509654384640_n                                             65832376_379445476261668_8707624474096173056_n

V detstve mnoho z nás chodievalo na víkendy či prázdniny k babičke. Bolo nám u nej veľmi dobre a jej dom sa pre nás stal naším druhým domovom. Teraz už zrejme nemáme čas chodiť za ňou tak často, no keď ju navštívime, oživíme svoje staré spomienky a zrazu sa cítime, akoby sme mali opäť 10 rokov. V skutočnosti ale nezáleží na tom, akí starí sme, k babičke sa budeme stále radi vracať.

Svoj príchod k babičke nemusíme nikdy hlásiť dopredu a ona je naň napriek tomu vždy pripravená. Ak nemá práve napečené čerstvé koláče, vždy vytiahne zo svojej tajnej zásoby nejaké sladkosti, ktoré svojim vnúčatám s láskou ponúkne. Je veľkorysá a vždy nám niečo nabalí.

U babičky sa najlepšie relaxuje. Nikdy nám nepovie, že na nás práve nemá čas, alebo že by chcela byť radšej sama. Je šťastná zakaždým, keď ju prídeme navštíviť, a vôbec jej neprekáža, ak sa zdržíme aj dlhšie.

 

Stará mama nás z celého srdca miluje. Povedzte jej, ako ju máte radi a že si ju nesmierne vážite. Môžete to urobiť originálnym darčekom pre babičku, obrazom, ktorý jej vás bude pripomínať. Spoločne strávený čas pri maľovaní vám navyše vyčarí úsmev na tvári.

 

        https://www.vymalujsisam.sk/malovanie-podla-cisiel-vlastna-fotka/vymaluj-si-svoju-fotku/

ZĽAVOVÝ KÓD: babicka (–3 € z objednávky)

 

                                                                                      

 

                                              

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie