Vernostný a bonusový program

 

 

Veľmi nás teší váš neutíchajúci záujem o tvorivé obrazy, ktoré pre vás s láskou vyrábame. Ešte viac ale oceňujeme, že sa k nám často vraciate, a to i opakovane. 

Preto vám prinášame vernostný program, vďaka ktorému môžete získať množstvo výhod oproti bežným zákazníkom a užiť si skvelé zľavy na maľovanie podľa čísel, diamantové maľovanie, bodkovanie, zažehľovacie korálky aj všetko naše príslušenstvo. Čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu si môžete užiť!

Ako sa do vernostného programu zaradiť?

Ak ste sa už zaregistrovali v našom e-shope, automaticky ste súčasťou vernostného programu. Čiastky sa automaticky odrátajú pred nákupom v košíku podľa nasledujúcej tabuľky zliav. 

 

 

1) Zaregistrujte sa TU

2) Pred každým nákupom sa prihláste na webe v pravom hornom rohu e-mailom a heslom. 

3) Podľa celkovej výšky objednávok od nás dostanete určitú výšku doživotnej zľavy – pozrite si tabuľku nižšie. Zároveň môžete uplatniť aj nazbierané kredity. V administrácii svojho účtu si vždy môžete skontrolovať aktuálny stav kreditov a aktuálny súčet objednávok, podľa ktorých určíte výšku svojej vernostnej zľavy.

S vernostným programom získavate zľavy hneď po prvej objednávke!


Nestihli ste sa zaregistrovať už pri svojom prvom nákupe?

Nevadí! Stačí sa zaregistrovať teraz, ale použiť rovnaký e-mail ako pri minulých objednávkach. Celkový objem všetkých predchádzajúcich nákupov sa načíta do novo vytvoreného účtu.

 

Bonusový program

 

 

Ako bonus od nás navyše za svoje nákupy dostávate kredity. Za každých 10 eur utratených v našom e-shope vám dáme 1 kredit v hodnote 0,20 eura na ďalšiu objednávku.

Kredity sa vám pripíšu na účet ihneď po uhradení objednávky a ich platnosť je 365 dní.

 

Upozorňujeme, že kredity na nákup nie je možné využiť v kombinácii s akýmikoľvek zľavovými kupónmi.

 

 

 

 

Kredity vám na účet pripíšeme aj v ďalších situáciách:

 

10 KREDITOV

za registráciu do vernostného programu

10 KREDITOV

v deň výročia vašej registrácie 

20 KREDITOV

odmena za zaslanie fotky hotového obrazu

 

 

 

Ako ušetriť ešte viac?

Využite možnosť kombinovania vernostného programu, kreditov a OBJEMOVÝCH ZLIAV! Ak v našom e-shope nakúpite po prihlásení sa so svojím loginom a zároveň jednorazovo nakúpite tovar nad určitú čiastku, výška vašej zľavy sa okamžite maximalizuje