OBRAZ ZADARMO ku každej objednávke nad 80 €. Vyberte si svoj DARČEK priamo v nákupnom košíku.

Vernostný program

Veľmi nás teší váš neutíchajúci záujem o tvorivé obrazy, ktoré pre vás s láskou vyrábame. Ešte viac ale oceňujeme, že sa k nám často vraciate, a to i opakovane. 

Preto sme pre vás vytvorili špeciálny vernostný program, vďaka ktorému môžete získať výhodu oproti bežným zákazníkom a užiť si skvelé zľavy na maľovanie podľa čísiel i diamantové maľovanie. Stal sa z vlastnoručného tvorenia obrazov váš koníček? Čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu si môžete užiť!

mceclip0-5

Čo je potrebné, aby ste sa zaradili do programu?

Stačí naozaj máličko: zaregistrujte sa na našich stránkach a pred každým nákupom sa prihláste.

Je vám teraz ľúto, že ste sa nezaregistrovali už pri prvom nákupe?

Nevadí! Máme pre vás dobrú správu: stačí sa zaregistrovať teraz a použiť rovnaký e-mail ako pri minulých objednávkach. A voilà! Celkový objem vašich predchádzajúcich objednávok sa vám pripíše do novo vytvoreného účtu!

Ako ušetriť ešte viac?

Využite možnosť kombinovania vernostného programu a OBJEMOVÝCH ZLIAV! Ak na našom e-shope nakúpite po prihlásení sa pod svojím loginom a zároveň jednorazovo nakúpite tovar nad určitú čiastku, výška vašej zľavy sa okamžite maximalizuje

 

Zľava hneď po prvej objednávke!

1) Zaregistrujte sa TU

2) Pred každým nákupom sa prihláste na webe v pravom hornom rohu e-mailom a heslom. 

3) Podľa celkovej výšky objednávok od nás dostanete určitú výšku doživotnej zľavy – pozrite si tabuľku nižšie. V administrácii svojho účtu si vždy môžete skontrolovať aktuálny súčet objednávok a určiť tak výšku zľavy, ktorá sa na vás vzťahuje. S rastúcou celkovou čiastkou za zakúpené produkty rastie aj výška vašej zľavy!

                        Vernostne zlavy

S vernostným programom získavate zľavu hneď po prvej objednávke!

 Už ste si vyskúšali naše vlajkové produkty – obrazy z vlastnej fotky? Kúpte si ich vďaka nášmu vernostnému programu s prijemnou zľavou!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie