Vernostný program

Veľmi nás teší váš neutíchajúci záujem o tvorivé obrazy, ktoré pre vás s láskou vyrábame. Ešte viac ale oceňujeme, že sa k nám často vraciate, a to i opakovane. 

Preto sme pre vás vytvorili špeciálny vernostný program, vďaka ktorému môžete získať výhodu oproti bežným zákazníkom a užiť si skvelé zľavy na maľovanie podľa čísiel i diamantové maľovanie. Stal sa z vlastnoručného tvorenia obrazov váš koníček? Čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu si môžete užiť!

mceclip0-5

Čo je potrebné, aby ste sa zaradili do programu?

Stačí naozaj máličko: zaregistrujte sa na našich stránkach a pred každým nákupom sa prihláste.

Je vám teraz ľúto, že ste sa nezaregistrovali už pri prvom nákupe?

Nevadí! Máme pre vás dobrú správu: stačí sa zaregistrovať teraz a použiť rovnaký e-mail ako pri minulých objednávkach. A voilà! Celkový objem vašich predchádzajúcich objednávok sa vám pripíše do novo vytvoreného účtu!

Ako ušetriť ešte viac?

Využite možnosť kombinovania vernostného programu a OBJEMOVÝCH ZLIAV! Ak na našom e-shope nakúpite po prihlásení sa pod svojím loginom a zároveň jednorazovo nakúpite tovar nad určitú čiastku, výška vašej zľavy sa okamžite maximalizuje

 

Zľava hneď po prvej objednávke!

1) Zaregistrujte sa TU

2) Pred každým nákupom sa prihláste na webe v pravom hornom rohu e-mailom a heslom. 

3) Podľa celkovej výšky objednávok od nás dostanete určitú výšku doživotnej zľavy – pozrite si tabuľku nižšie. V administrácii svojho účtu si vždy môžete skontrolovať aktuálny súčet objednávok a určiť tak výšku zľavy, ktorá sa na vás vzťahuje. S rastúcou celkovou čiastkou za zakúpené produkty rastie aj výška vašej zľavy!

                        Vernostne zlavy

S vernostným programom získavate zľavu hneď po prvej objednávke!

 Už ste si vyskúšali naše vlajkové produkty – obrazy z vlastnej fotky? Kúpte si ich vďaka nášmu vernostnému programu s prijemnou zľavou!