O nás

Ponorte sa do sveta tvorenia
ZOZNÁMTE SA S VYMAĽUJSISÁM
Vznikli sme rovnako ako všetky ostatné skvelé značky – doma v obývačke. S napnutými nervami sme vybavili prvú vianočnú sezónu a zožali sme nesmelé úspechy. Začalo sa to v roku 2018, keď sme vám začali predávať obrazy na maľovanie podľa čísel. Odvtedy sme sa posunuli o poriadny kus vpred.
Ponorte sa do sveta tvorenia
Z vinohradskej obývačky sme prešli do malej dielne a potom sme dokonca postavili veľkú továreň v pražských Čakoviciach, kde momentálne prebieha celá naša výroba. Svoju prácu robíme srdcom a nadšenie nám dodávate hlavne vy. Objednali ste si od nás totiž už tisícky obrazov, a to nielen na maľovanie podľa čísel, ale obľúbili ste si aj naše nové výrobky v podobe diamantového maľovania, bodkovania nebo zažehľovacích korálok. A rozhodne sa máte na čo tešiť aj do budúcna!
Ponorte sa do sveta tvorenia
Nechali ste nám už vyše 400 recenzií s priemerným hodnotením 4,9, čo je úspech, ktorý nás nesmierne teší. Najviac si pritom vážite našu rýchlosť pri výrobe aj doručení, osobný prístup v komunikácii a kvalitu tovaru. Vaša spokojnosť nás ženie stále ďalej. Ďakujeme!
Váš tím Vymalujsisam.sk