7 príležitostí, na ktoré je maľovanie podľa čísiel skvelým tipom na darček

Výber toho pravého darčeka môže byť zložitý, ak sa vám už míňajú nápady. Ak viete, že obdarovaná osoba má kreatívnu dušu, určite by ste jej mali zadovážiť obraz na maľovanie podľa čísiel. Pritom nie je nutné, aby bol človek umelcom – stačí nadšenie a láska k tvorivosti. Tieto obrazy sa hodia pre každého, bez ohľadu na vek a skúsenosti. Je to naozaj dokonalý tip na darček.

Maľovanie podľa čísiel pre deti

Hádam každé dieťa zbožňuje kreatívne činnosti, preto neváhajte podporiť ich tvorivosť. Vďaka tomu, že maľovanie podľa čísiel je vhodné aj pre tých, ktorí s tvorením obrazov nemajú skúsenosti, rozhodne si s nimi poradia aj deti. V ponuke nájdete vybrané motívy maľovania podľa čísiel pre deti, ktoré sú prispôsobené aj pre tých najmenších. Vyberať tak môžete z jednoduchších motívov, ale núdza nie je ani v možnostiach pre pokročilých. Medzi najobľúbenejšie motívy patria mačky, psi a kone, ale pripravené sú tiež plátna s populárnymi postavičkami z rozprávok a mnoho ďalšieho.

Maľovanie podľa čísiel poteší ako darček na akúkoľvek príležitosť. Počas roka nás pritom čaká viacero významných dní, pri príležitosti ktorých môžete dieťa obdarovať:

  • Vianoce,
  • narodeniny,
  • meniny,
  • Medzinárodný deň detí,
  • za vysvedčenie,
  • a mnoho ďalších.

Maľovanie podľa čísiel vlastnej fotky

Maľovanie podľa čísiel rozhodne nie je činnosť len pre deti. V každom z nás má kreativita svoje miesto a farby a štetce tak ponúkajú možnosť realizovať sa aj pre dospelých. Okrem detských motívov nájdete v sortimente samozrejme aj zložitejšie obrazy s motívmi svetových miest, známych osobností, filmov, zverokruhu a mnoho ďalších.

Ak však hľadáte naozaj špeciálny darček, s ktorým zažiarite, zvoľte ako motív na maľovanie podľa čísiel vlastnú fotku. Vybrať môžete v podstate ľubovoľnú fotografiu, ktorú vám v tenkých linkách prevedieme na plátno. To si potom obdarovaná osoba vymaľuje a výsledkom bude originálny obraz s jedinečným motívom.

Obraz podľa vlastnej fotografie je obľúbeným darčekom aj pre páry. Svojho milého či svoju milú určite potešíte darom od srdca. Práve maľovanie podľa čísiel, napríklad s motívom vašej spoločnej fotky, je neopozeraným darčekom, ktorým obdarovanú osobu určite prekvapíte.

Ak vás teda čoskoro čaká výročie, neváhajte s objednávkou individuálneho obrazu podľa fotografie.

Maľovanie obrazu podľa fotky

Maľovanie obrazu podľa fotky je tiež dokonalým univerzálnym darčekom k narodeninám. Či už ide o vášho partnera či partnerku, člena rodiny, kamaráta alebo kolegyňu, výberom tohto daru určite neurobíte chybu. Ak máte jasno v tom, aké má obdarovaná osoba záujmy, môžete vybrať konkrétny motív podľa toho, čo jej je najbližšie. Ak ale hľadáte naozaj osobitý darček k narodeninám, nechajte vytvoriť obraz podľa fotografie s motívom, ktorý je jej blízky.

Len tak pre radosť

Na rozdávanie krásnych darčekov nemusí byť zrovna špeciálna príležitosť. Prečo neurobiť niekomu radosť len tak? Obdarujte svojich blízkych či seba originálnym plátnom, na ktorom sa po vymaľovaní objaví krásny obraz. Nie je treba vyznať sa v rôznych technikách maľovania – stačí len držať sa čísiel na plátne a čísiel na nádobkách s farbou. Každým ťahom štetca budete bližšie k vytvoreniu umeleckého diela.

Maľovanie podľa čísiel je nenáročnou kreatívnou činnosťou, vďaka ktorej si môžete odpočinúť od každodenného stresu. Okrem skvelej voľnočasovej aktivity vám zároveň prinesie okúzľujúci obraz ako z galérie bez toho, aby ste sa museli pýšiť profesionálnymi skúsenosťami a umeleckými zručnosťami.