OBRAZ ZADARMO ku každej objednávke nad 80 €. Vyberte si svoj DARČEK priamo v nákupnom košíku.

Aké obrazy podľa čísiel mám zvoliť pre svoje deti?

Deti zbožňujú kreatívne činnosti, pri ktorých môžu dať priestor svojej fantázii a tvorivosti. Maľovanie podľa čísiel predstavuje skvelý spôsob, ako ich priviesť k maľovaniu, pri ktorom si vytvoria obraz ako z dielne naozajstného umelca. Celý proces je jednoduchý, ale na začiatku je vhodné vyberať jednoduchšie motívy a menšie obrazy.

Stačí však len chvíľka, aby sa vaše dieťa zamilovalo do maľovania podľa čísiel. Na výber je množstvo rôznych motívov, ktoré ho v jeho novej záľube skvele podporia.

Maľovanie podľa čísiel s motívom Star Wars

Aby ratolesť maľovanie podľa čísiel naozaj zaujalo, je dobré vyberať z motívov, ktoré sú jej blízke. Častou voľbou sú preto filmoví hrdinovia. Chlapci i dievčatá v akomkoľvek veku si určite nenechajú ujsť filmové klasiky. Jednou z nich je práve Star Wars. V našej ponuke už na vás čaká množstvo pútavých obrazov na maľovanie podľa čísiel Star Wars.

Dieťa si tak môže vytvoriť vlastný obraz Stormtroopera či o niečo roztomilejšej postavičky Baby Yoda. Plátno s predpripraveným motívom umožňuje každému maľovať i bez predchádzajúcich skúseností s umením. Netreba ovládať zložitú teóriu – stačí jednoducho postupovať podľa čísiel na plátne, pričom každým vymaľovaným políčkom sa dieťa priblíži k úspešnému výsledku.

Maľovanie podľa čísiel s motívom Harry Potter

Ak vaše dieťa nelákajú vesmírne prestrelky a sci-fi svet, môžete siahnuť po iných obľúbených motívoch zo sveta filmov a kníh. Pre milovníkov fantasy a kúziel máme v ponuke maľovanie podľa čísiel Harry Potter. Hlavný hrdina tejto ságy je obľúbený u detí i dospelých, takže obrazom s týmto motívom rozhodne neurobíte chybu. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych variantov, ktoré sa líšia aj svojou náročnosťou.

Výber tak môžete hravo prispôsobiť veku či skúsenostiam dieťaťa.

Maľovanie podľa čísiel s motívom koňa

Zvieratá – nekonečná kategória motívov, ktoré si zamilujú dievčatá i chlapci. Medzi najobľúbenejšie kreatívne aktivity preto patrí maľovanie podľa čísiel s motívom koňa. V ponuke nájdete roztomilé motívy s kresleným koňom, ale aj krásne diela, na ktorých sú znázornené tieto zvieratá v celej svojej kráse. Obraz s koňom sa stane krásnym doplnkom detskej izbičky.

Maľovanie podľa čísiel s motívom vlka

Medzi ďalšie obľúbené zvieratá nepochybne patria aj vlci. Vlk symbolizuje divokosť – v ponuke tak nájdete obrazy s motívmi vlkov v prírode, teda v ich prirodzenom prostredí. Ľudia však vlkov často považujú za pomerne mystické zvieratá. Preto okrem realistických obrazov môžete vyberať aj z abstraktnejších kúskov, v ktorých sa snúbia rôzne farby a ďalšie kúzelné prvky. Pri maľovaní podľa čísiel s motívom vlka pôsobí inšpiratívne najmä spojenie vlka s mesiacom, vesmírom alebo napríklad lapačom snov.

Maľovanie podľa čísiel s motívom leva

Keď už sme u rôznych zvierat, rozhodne nesmieme zabudnúť ani na ich kráľa – leva. Tento majestátny zástupca zvieracej ríše vládne i maľovaniu podľa čísiel. Lev je vznešené zviera, ktorého pohľad vás okamžite očarí. Preto je tento motív obľúbenou voľbou pre obrazy do interiéru. Okrem toho však nájdete v ponuke aj množstvo ďalších možností – abstraktnejšie verzie s kombináciou rôznych farieb či napríklad spracovanie motívu vo forme animovanej postavičky.

Maľovanie podľa čísiel pre chlapcov

Ak máte doma chlapca, ktorý zbožňuje tvorenie, neváhajte pre neho vybrať ten pravý obraz. Na výber je toho naozaj mnoho – či už má svojho najmilšieho superhrdinu, zviera, šport, alebo miluje napríklad autá a motorky. V ponuke toho na vás čaká ešte oveľa viac, maľovanie podľa čísiel pre chlapcov, dievčatá, malých i veľkých.

Možnosti sú nekonečné, môžete si totiž nechať vytvoriť aj plátno priamo z vlastnej fotografie a získať tak úplne originálny obraz.

V žiadnom interiéri by nemali chýbať štýlové doplnky, medzi ktoré určite patria i obrazy. Umenie má na nás priaznivý vplyv, najmä vtedy, ak ho môžeme sami tvoriť. Maľovanie podľa čísiel ponúka vhodné možnosti aj pre najmenšie ratolesti, ktoré ešte len spoznávajú svet tvorenia.