Rýchlovky: oddýchnite si pri maľovaní jednoduchých obrazov

Pod názvom rýchlovky môžete nájsť obrazy, ktoré by ste mali zvládnuť vymaľovať za jeden večer. Vďaka tomu sa hodia pre každého, kto nemá na maľovanie toľko času či trpezlivosti. Vyberať pritom môžete z rôznych motívov.

Maľovanie podľa čísiel na plátno

Maľovanie podľa čísiel na plátno je skvelá možnosť, ako sa venovať umeniu, aj keď nemáte práve veľa skúseností. Hlavnou výhodou rýchloviek je, že ich zvládnete dokončiť za krátky čas, pretože ide hlavne o jednoduché motívy, ktoré však stále vyzerajú pôsobivo. Na dokončenie diela nebudete potrebovať mnoho hodín ani dní.

Maľovanie na plátno pre začiatočníkov

Rýchlovky sú perfektným začiatkom maľovania na plátno pre začiatočníkov. Vďaka jednoduchým motívom sa môžete stať umelcom počas jediného dňa. Výsledkom bude profesionálny obraz, pričom v súprave dostanete všetko potrebné – plátno, niekoľko štetcov a súpravu farieb.

Jednoduché obrázky na kreslenie

Vďaka bohatému výberu nenáročných motívov ide o ideálne jednoduché obrázky na kreslenie pre každého. Ocenia ich teda tí, ktorí s tvorením nemajú veľa skúseností a hľadajú nenáročný koníček. Pritom si vytvoríte krásne dielo, ktoré sa môže stať skvelou dekoráciou interiéru.

Jednoduché maľovanie

Jednoduché maľovanie je vhodnou aktivitou na voľný čas, ak ho zrovna nemáte veľa. Na vytvorenie jedinečného obrazu sa totiž nebudete potrebovať dlho sústrediť. Motívy sú navrhnuté tak, aby ich maľovanie nebolo také zložité.

Maľovanie podľa čísiel pre deti

Rýchlovky sú vhodné aj ako maľovanie podľa čísiel pre deti. Obraz zvládnu dokončiť aj menšie deti, pretože pri ňom nie je potrebné tráviť mnoho času. Už za jeden deň si tak môžu vytvoriť vlastné umelecké dielo. V ponuke nájdete napríklad rozkošné motívy zvieratiek či rozprávkových a ďalších filmových postáv.

Obrázky na kreslenie pre začiatočníkov

Ak vás láka umenie, ale neviete, ako začať maľovať, bude pre vás táto možnosť vhodný prvý krok. Obrázky na kreslenie pre začiatočníkov nie sú príliš náročné, môžete sa tak v pokoji oboznámiť s technikou a prácou s farbami. Motívy sú rozmanité, či už hľadáte čierno-biely alebo farebný obraz.

Ako začať maľovať

S maľovaním podľa čísiel nebudete mať problém prísť na to, ako začať maľovať. Čísla na plátne vás totiž postupne navedú k jednotlivým farbám, ktoré stačí preniesť na plátno. Tak vezmite štetec do ruky a pustite sa do tvorenia!

Ak hľadáte spôsob, ako si vychutnať pokojný večer plný relaxu, maľovanie podľa čísiel je tou správnou voľbou. Vďaka číslam a priradeným farbám vám bude pod rukami postupne vznikať hotové umelecké dielo.