Spríjemnite si daždivé dni s našimi pestrofarebnými jesennými motívmi

Slnečných dní s príchodom jesene ubúda a nedostatok slnečných lúčov často negatívne ovplyvňuje našu náladu. Zrelaxujte sa pri maľovaní podľa čísiel a namaľujte si jedinečný obraz. Vyberať môžete z pestrofarebných motívov, ktoré rozžiaria každý váš deň. Jesenné maľovanie vás jednoducho uchváti.

 

Farebná abstrakcia

Maľovanie podľa čísiel je skvelou relaxačnou aktivitou, ktorú zvládne každý. Pritom nemusíte mať práve umelecké vlohy, aby ste zvládli vytvoriť nádherný obraz. Ak máte radi farby, určite vás zaujme abstrakcia. Motívy sú rôznorodé, či už ide o abstraktné stvárnenie zvierat, prírody alebo napríklad osôb. V ponuke nájdete tiež úplne abstraktné motívy, ktoré môžu vyvolávať rôzne emócie. Na výber máte z mnohých krásnych motívov.

 

Motívy prírody

Práve na jeseň určite oceníte obrazy plné farieb, ktoré vám zlepšia náladu. Jedným z obľúbených motívov je príroda. Zvoliť môžete obraz s motívom exotickej krajiny plnej slniečka, krásne farebné makové pole alebo napríklad zelený les a hory. Ďalším zaujímavým motívom maľovania podľa čísiel je jesenná prechádzka. V ponuke sú aj detské motívy, takže aj vaša ratolesť si môže užiť jesenné maľovanie a zároveň si tak vytvoriť jedinečnú dekoráciu do svojej izbičky. Motívov máme v sortimente naozaj mnoho, takže určite nájdete taký, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru. Farebný obraz je skvelým doplnkom a dokáže rozžiariť každú domácnosť.

 

Pestré kvety

Aby bolo jesenné maľovanie čo najveselšie, vyberajte z pestrofarebných motívov kvetín. Či už máte v obľube ruže, fuksie, gerbery alebo napríklad hortenzie, vďaka rozmanitej ponuke určite nájdete obraz, ktorý si zamilujete. Zvoliť môžete jednoduchý obraz, ktorého hlavným prvkom je jedna kvetina, ale k dispozícii sú aj komplexné obrazy plné farieb, ktoré vás okamžite okúzlia.

Relaxačné mandaly

Motívy prírody, kvetín a zvierat sú úzko prepojené, často sú spracované abstraktne a výsledkom je tak netradičné umenie, ktoré zaujme každého naokolo. Ďalším obľúbeným spracovaním rozmanitých motívov sú mandaly. Mandala je pôvodne kruhový obrazec zložený z mnohých menších políčok, ktoré môžete vymaľovať. Vo forme mandaly však máme v ponuke aj rôzne iné motívy – zvieratá, kvetiny a ďalšie. Ak hľadáte jednoduchý, no zároveň zaujímavý motív, mandaly sú ideálna voľba.

Zátišie s ovocím

V jesennom období stále dozrieva veľa plodov ovocia a zeleniny. Môžete sa preto inšpirovať prírodou a zvoliť obraz s ovocným zátiším. Podčiarknete tak jesennú atmosféru, pričom takýto obraz je plný teplých farieb, ktoré rozjasnia aj pochmúrne jesenné dni. Motívy ovocia sa hodia do každého interiéru, ide o perfektnú dekoráciu do kuchyne, no takýto obraz dodá potrebnú iskru napríklad aj obývačke.

Ak hľadáte tú pravú aktivitu na dlhé večery, pustite sa do maľovania podľa čísiel. Vyberte si ten pravý motív, ktorý vám vyčaruje úsmev na tvári.