OBRAZ ZADARMO ku každej objednávke nad 80 €. Vyberte si svoj DARČEK priamo v nákupnom košíku.

Výber najlepších motívov obrazov do vašej obývačky

V obývačke trávi mnoho z nás väčšinu času, a to často s celou rodinou. Preto je dôležité, aby sme sa v tejto miestnosti cítili dobre. K tomu môžu pomôcť rôzne doplnky. Jedným z tých najlepších sú rozhodne obrazy. Vďaka maľovaniu podľa čísiel si navyše môžete vlastnoručne vytvoriť obraz, ktorý si zamilujete.

Maľovanie podľa čísiel s rámom

Maľovanie podľa čísiel s rámom ponúka to najjednoduchšie riešenie. Dostanete kompletnú súpravu – plátno s predpripraveným motívom, štetce a vybrané farby. A navyše, po zvolení príslušnej možnosti vám plátno dorazí už napnuté na rám. Vy si s tým tak nemusíte robiť vôbec žiadne starosti. Rám vám spríjemní celý proces maľovania a uľahčí prácu so štetcom a farbami.

Skvelou výhodou je tiež to, že len čo obraz dokončíte, môžete si ho ihneď zavesiť na stenu a skrášliť tak svoj príbytok. V ponuke nájdete aj variant so zrolovaným plátnom, ak si plátno chcete pripnúť na rám vlastnými silami. Pre začiatočníkov i pokročilých však býva voľbou číslo jeden práve plátno s rámom.

Maľovanie podľa čísiel – mestá

Výber vhodného motívu do obývačky môže byť zložitý. Najmä vtedy, ak ju už máte zariadenú. Hľadanie toho pravého obrazu, ktorý bude s miestnosťou dokonale ladiť, niekedy nie je hračka. Ponuka obrazov na maľovanie podľa čísiel je však naozaj široká, takže sa rozhodne nemusíte báť, že by ste nenašli to pravé.

K dispozícii je mnoho rôznych kategórií, v ktorých nájdete rozmanité motívy.

Jednou z veľmi obľúbených kategórií sú pre maľovanie podľa čísiel mestá. Vyberať tak môžete z obrazov našich krásnych Bojníc, historickej Prahy a mnohých ďalších európskych miest. Skvelou voľbou sú motívy rôznych pamiatok, ktoré do interiéru skvele zapadnú. Okrem toho nájdete v ponuke aj exotickejšie obrazy – napríklad thajské mesto Ayutthaya, chrám Senso-ji, Taj Mahal a ďalšie destinácie.

Každý obraz má svoj špecifický nádych, takže vo vás môže prebúdzať rôzne emócie. Slnkom zaliaty záber na mesto či zaujímavo zachytené pamiatky sa stanú krásnou ozdobou vašej obývačky.

Maľovanie podľa čísiel s abstraktným motívom

Ak hľadáte niečo, čo dokonale podčiarkne váš interiér, potom sa priamo ponúkajú abstraktné obrazy. Pre maľovanie podľa čísiel abstraktné motívy predstavujú jednu z najlepších možností. Na týchto obrazoch sa snúbia krásne farby, ktoré môžu tvoriť určitý vzor – zviera, kvetinu či napríklad osobu. Okúzľujúce sú však aj abstraktné obrazy, tvorené len samotnými farebnými odtieňmi, ktoré tvoria srdce diela.

Ide o pomerne neutrálne obrazy, medzi ktorými ľahko nájdete to pravé pre svoju obývačku. U abstraktných motívov vždy vyberajte srdcom, farby totiž môžu výrazne ovplyvniť, aká bude atmosféra v miestnosti.

Maľovanie podľa čísiel – príroda

Obrazy predstavujú tiež jedinečnú možnosť, ako zostať v spojení s prírodou. A to aj vtedy, keď sedíte doma na gauči. U maľovania podľa čísiel príroda inšpiruje už pri samotnom tvorení obrazu, vďaka čomu sa môžete tešiť na jedinečný zážitok.

Motívy prírody oplývajú rozmanitosťou.

Láka vás zeleň lesa, ligotajúca sa voda či napríklad veselý jarný obraz? V ponuke toho nájdete veľa, od jemných obrazov stromov a plodov až po úchvatné scenérie krásnych miest. Pri maľovaní podľa čísiel príroda rozhodne okúzli každého, kto chytí štetec do ruky.

Neexistujú žiadne striktné pravidlá, podľa ktorých by ste sa mali riadiť pri výbere motívu obrazu. Snažte sa jednoducho nájsť taký, ktorý je vám blízky, aby vás pohľad naň neustále tešil. Kombinácia veselých farieb vám každý deň navodí lepšiu náladu.