Výber najlepších motívov obrazov do vašej spálne

Obrazy sú perfektným doplnkom interiéru, ktorý dodá miestnosti ten pravý nádych domova. Spálňa býva spravidla miestom odpočinku, preto je vhodné prispôsobiť tomu aj výber motívu. Vyskúšajte maľovanie podľa čísiel a vytvorte si jedinečný obraz, ktorý sa stane ozdobou vašej spálne. Vyberať môžete z rozmanitých motívov.

Maľovanie podľa čísiel – kvetiny

Decentným motívom, ktorý sa hodí v podstate do každej miestnosti, sú kvetiny. Vyberať môžete z mnohých rozmanitých druhov, pričom každý z nich odzrkadľuje krásu prírody, pokoj a oplýva príjemnými farebnými odtieňmi. Vďaka kvetom, napríklad práve v podobe obrazu na stene, môžete znížiť svoju hladinu stresu a podporiť tak pokojnú atmosféru spálne.

Pre maľovanie podľa čísiel kvetiny predstavujú perfektný motív – spracované sú ako elegantné kytice, jednotlivé kvetiny či napríklad zaujímavé abstraktné obrazy. Konečný výber už je len na vás. Môžete ho prispôsobiť celkovému štýlu spálne alebo jednoducho podľa svojho vkusu.

Pri maľovaní si navyše užijete veľa zábavy a kreatívne tvorenie má skvelé účinky na duševné zdravie.

Maľovanie podľa čísiel – zvieratá

Ďalším populárnym motívom sú zvieratá. V ponuke nájdete veľa rôznych možností. Lákajú vás abstraktné obrazy, zvieratá stvárnené vo veselých farbách či skôr realistické znázornenie vášho obľúbeného zvieraťa? V spálni sa budú skvele vynímať decentné obrazy, ktoré zachytávajú zvieratá a prírodu. Skvelý dojem však urobia aj farebnejšie obrazy – nebojte sa dať priestor svojej kreativite.

Rozhodne sa nemusíte držať pri zemi. Pre maľovanie podľa čísiel zvieratá predstavujú perfektný motív. Obraz pritom môže mať mnoho rôznych podôb, hravo tak vyberiete ten, ktorý skvele zapadne do vašej spálne.

Maľovanie podľa čísiel – Paríž

Nelákajú vás kvetiny, zvieratá ani príroda? Skvelý dojem urobí tiež obraz s motívom mesta. Vyberať môžete aj z úchvatných motívov kultúrneho a prírodného dedičstva zaradeného na zoznam UNESCO. Romantickým motívom je pre maľovanie podľa čísiel Paríž, nórsky Brygenn či napríklad krásna Praha.

Okrem toho na vás v sortimente čaká množstvo ďalších pamiatok – Koloseum, Akropolis, pyramídy v Gíze a mnoho ďalšieho. Ak patríte medzi milovníkov cestovania, môžete vniesť kúsok šíreho sveta rovno do svojej spálne.

Abstraktné motívy

Ak hľadáte neutrálny motív, ktorý vám rozžiari každé ráno, určite sa vám zapáčia abstraktné motívy. V tých sú často skryté rôzne rafinované motívy, ale môže tiež ísť o dômyselnú kombináciu farieb, ktorá vo vás prebudí rôzne emócie. Abstraktne môžu byť spracované motívy zvierat, postáv, kvetín a mnoho ďalšieho.

Každý obraz má svoje špecifické kúzlo vďaka práci s farbami. Hodí sa tak do každého interiéru.

Obrazy predstavujú významný prvok interiéru, vďaka ktorému sa môžete u seba doma cítiť ešte lepšie. Maľovanie podľa čísiel navyše ponúka skvelú voľnočasovú činnosť a vlastnoručne maľovaný obraz sa stane neoceniteľným doplnkom, ktorý si okamžite zamilujete.