Napísali o nás

Pravda.sk: Maľovanie podľa čísel je zábavou pre všetky vekové kategórie

pravda.skMáte radi umenie a maľovanie, ale nepovažujete sa za kreatívneho človeka? Či len nemáte dostatok inšpirácie? K tomu, aby ste si doma vytvorili nádherné umelecké dielo, dnes už nemusíte byť profesionálny maliar alebo študent školy s umeleckým zameraním. Jediné, čo potrebujete, je trocha voľného času a špeciálna sada maľovania podľa čísel.

Nejednému človeku dokáže dať nabitý pracovný týždeň poriadne zabrať. V takom prípade zrejme každý zatúži po odpočinku a pokojnom sobotnom ráne nad šálkou dobrej kávy. Relax si však dnes môžete dopriať v mnohých podobách a jednou z nich môže byť aj maľovanie podľa čísel na plátno. Je to príjemná, tvorivá aktivita, ktorá vás zbaví pracovného stresu a prebudí vo vás umeleckého ducha, o ktorom ste možno ani nevedeli, že ho máte.

Čítať celý článok

 

HN Online.sk:Maľovanie podľa čísel je príjemná zábava

hnonlinePatríte medzi kreatívne duše, ktoré sa neboja stráviť daždivé poobedie nad plátnom a kôpkou farieb? Nie ste ale vždy so svojím výtvorom spokojní? K stvoreniu majstrovského diela nepotrebujete byť profesionálny umelec, postačí len správny maliarsky set a trocha odhodlania. A, samozrejme, čísla.

Ťažký pracovný týždeň dokáže nejedného človeka poriadne unaviť. Každý v takom prípade túži po troche odpočinku a pokoja, ktorý zaručí jedine víkend. A čo si tak tento odpočinok spríjemniť? Maľovanie podľa čísel je nenáročná, kreativitu podporujúca zábava, vďaka ktorej si nielen oddýchnete od všetkých svojich starostí, ale zároveň vytvoríte štýlovú dekoráciu do vášho domu či bytu.

Čítať celý článok

 

Femme: Maľovanie podľa čísel: zábava i umenie

femmeJeseň so sebou prináša okrem chladného a upršaného počasia, aj dlhé jesenné dni, ktoré nemusíte tráviť len ničnerobením pred telkou, ale práve naopak. Využite voľný čas týchto sychravých dní a dajte sa na kreatívne tvorenie.

Čítať celý článok

 

Akčné ženy: Ako doma zabaviť seba i deti? Skúste maľovanie podľa čísel!

reflexMáte doma neposedného šibala, ktorého je ťažké niečím zaujať? Obzvlášť počas sychravých jesenných dní, kedy nám počasie už nedovoľuje tráviť všetok čas vonku, býva zložité deti dostatočne zaujať a vymyslieť aktivitu, pri ktorej sa nebudú nudiť.

Nedovoľte im tráviť ich voľný čas pasívne, pozeraním telky či vysedávaním pred počítačom. Prinášame vám zaujímavú inšpiráciu, ktorú môžete zaradiť na zoznam vašich aktivít – maľovanie podľa čísel. O zábavu bude mať postarané celá vaša rodina.

Čítať celý článok