Čo sú zažehľovacie korálky?

Ak vás bavia tvorivé činnosti s úchvatným výsledkom, na dosiahnutie ktorého však nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti ani talent, určite vás zaujmú naše zažehľovacie korálky. Tento koncept ukladania pestrofarebných plastových korálok do vopred stanoveného obrazca si pritom možno ešte matne pamätáte z detských čias.

Dnes táto technika zažíva veľkolepý návrat na scénu, takže si pomocou nej môžete ľahko vytvoriť pútavý obraz s jedným z našich motívov alebo si dokonca môžete nechať vyrobiť súpravu zažehľovacích korálok na poskladanie vlastnej fotky. Dodaná súprava s návodom a predlohou pritom obsahuje aj všetky ostatné praktické pomôcky, ktoré budete na vytvorenie originálneho obrazu potrebovať. Tak na čo ešte čakáte? Zadajte svoju objednávku, chopte sa pinzety a hurá do ukladania zažehľovacích korálok! Výsledkom bude pestrofarebná plastová mozaika, ktorou v mihu sekundy ozdobíte a osviežite svoju domácnosť či kanceláriu.

Nemáte veľa skúseností s tvorivými činnosťami? Žiadny strach! Vďaka praktickým podložkám, pinzete na naberanie korálok, podrobnej predlohe a pomôckam na finálne zažehlenie vás výsledný obraz určite nesklame!

Ako na to

Po zadaní a uhradení objednávky vám dorazí súprava, ktorá obsahuje všetko na to, aby ste sa mohli rovno pustiť do zábavného a relaxačného tvorenia. Akurát žehličku budete potrebovať vlastnú.

Táto kreatívna technika spočíva v ukladaní drobných plastových korálok na dodané podložky s pichliačikmi. Ako pomôcka pritom slúži grafická predloha určená na vystrihnutie, ktorá je označená špeciálnymi symbolmi. Vďaka nim budete presne vedieť, kam umiestniť jednotlivé druhy korálok.

Po dokončení motívu stačí zlepiť všetky časti obrazu k sebe a prežehliť korálky cez papier na pečenie žehličkou. Pôsobením tepla plastové korálky povolia a krásne sa spoja, čím vznikne nápadité dielo v podobe jednoliatej mozaiky. Chcete získať detailnú predstavu o tom, čo vás čaká? Pozrite sa na náš návod, kde vám všetko vysvetlíme krok za krokom.

Aký motív zvoliť? 

Konkrétny motív si môžete vybrať z našej predpripravenej ponuky, kde už na vás čakajú rozkošné detské motívy, zvieratká, postavičky z obľúbených filmov či rôzne zaujímavé miesta na svete. No a ak si náhodou nevyberiete z pripravených motívov, pošlite nám ľubovoľnú vlastnú fotku, podľa ktorej vám pripravíme súpravu zažehľovacích korálok priamo na mieru. Vďaka tomu si môžete zvečniť nezabudnuteľné spomienky v podobe pestrofarebného mozaikového obrazu.

S našimi zažehľovacími korálkami si užijete veľa zábavy, vynikajúco si pri nich odpočiniete a aspoň na chvíľu zabudnete na starosti bežného dňa. Ide tiež o skvelú aktivitu pre deti, vďaka ktorej si precvičia jemnú motoriku a koncentráciu.

Obraz vytvorený zo zažehľovacích korálok je navyše skvelý nápad na darček, ktorý je vhodný na ľubovoľnú príležitosť! Ak teda tápete, čo kúpiť najbližším alebo priateľom na narodeniny, svadbu či Vianoce, siahnite po našich zažehľovačkách, ktoré obdarovanú osobu zaručene príjemne prekvapia a potešia.

Prečo milovať ZAŽEHĽOVACIE KORÁLKY od Vymaľuj si sám?

  • Výroba v ČR – spoľahlivé a rýchle doručenie až k vám!
  • Pri tvorení obrazu sa zbavíte stresu a napätia, zabavíte sa a vychutnáte si veľa relaxu.
  • Na dosiahnutie krásneho výsledku nepotrebujete predchádzajúce skúsenosti s tvorivými činnosťami ani špeciálne zručnosti a talent.
  • Ide o skvelú rodinnú aktivitu. Urobte si pohodový večer s najbližšími pri tvorení obrazu zo zažehľovacích korálok!
  • Zažehľovacie korálky sú tiež originálny nápad na darček. Darovať pritom môžete samotnú súpravu, pomocou ktorej si obdarovaná osoba vytvorí pútavý obraz, alebo môžete darovať rovno hotovú mozaiku zo zažehľovacích korálok.
  • Hotový obraz v mihu sekundy osvieži dizajn každej miestnosti, ktorú ním ozdobíte.