Maľovanie podľa čísiel - NÁVOD

Vymaľujte krásny obraz a staňte sa s nami po prvý krát v živote pre svojich blízkych umelcom. Náš produkt Vám k tomu unikátnym spôsobom pomôže. 

Od nás dostanete: 
Plátno, 24 vedierok s namiešanými  farbami presne pre Váš obraz, štetce 

Celé plátno je rozdelené na očíslované políčkami, ktoré vymaľujete farbou z vedierka rovnakého čísla. Jednoduché, však? Nám to tiež tak pripadá. Pre ilustráciu celého procesu prikladáme pár fotiek, ktoré to celé určite vysvetlia lepšie než akýkoľvek náš text.

 PBN example1

 PBN5

PBN7

Rám

Ako voliteľnú variantu Vám ponúkame napnutie plátna na drevený rám. Ponúkame túto službu prakticky za cenu materiálu, tak neváhajte túto možnosť vyskúšať, obraz sa Vám potom bude lepšie vešať na stenu.  

Výsledok napnutia na rám vyzerá takto:

IMG_E2673

Video 

Popozerali sme Youtube a za najlepšie video, ktoré predstavuje techonológiu PBN, považujeme toto:

https://www.youtube.com/watch?v=dTHxXOgIAag

Medzi obrazom na Youtube a námi je ale jeden veľký rozdiel: My Vám vieme pripraviť obraz z vlastnej fotky! A i naše predpripravené motívy, ktoré držíme skladom, považujeme za omnoho krásnejšie.

 

Fotky (ne)vhodné pre výrobu obrazu

Tieto fotografie spravidla nie sú pre tvorbu obrazu vhodné: rozmazané, preexponované, s malými hlavičkami v pomere k veľkosti obrazu, s pozadím v rovnakej farbe, ako je hlavná postava na obraze. 

Rozmazané (neviditeľné) pozadie
 DNP Blurry 

Preexponované
DNP Glare 

Nevhodné farby - splývanie pozadia so šatami
DNP Same clothes      
                          
Malé hlavičky v pomere k veľkosti obrazu
 DNP Malé hlavy

Pokiaľ by sa nám zdalo, že je fotka nevhodná, budeme Vás kontaktovať a dohodneme si ďalší postup. 

Otázky?

Stále sme nezodpovedali nejaké Vaše otázky alebo Vás zaujíma niečo iné? Tak viac toho ďalej už ani nehľadajte, viac toho to nebude, ale napíšte nám. Odpovieme radi :-)