Zažehľovacie korálky – Z vlastnej fotky

* Ak sa vám nedarí nahrať prílohu, nevadí. Pošlite nám fotku (fotky) po zadaní objednávky na náš email obchod@vymalujsisam.sk spolu s číslom objednávky.

Vytvorte si vlastný originálny obraz zo zažehľovacích korálok! Vyberte si ľubovoľnú fotku a my vám pripravíme súpravu na mieru s návodom, predlohou a všetkým potrebným príslušenstvom. Svoje obľúbené spomienky môžete premeniť na zaujímavú plastovú mozaiku plnú farieb, ktorá sa stane skvelou ozdobou vašej domácnosti.

 

Veľkosť
Expedícia
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vyrobíme a odošleme najneskôr do 6 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 6 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 6 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 6 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 6 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 6 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Zvoľte variant
€46,99 €42,99 €55,99 €51,99 €54,99 €50,99 €65,99 €61,99 €58,99 €54,99 €68,99 €64,99 od €42,99
Zažehľovacie korálky – Z vlastnej fotky
Zažehľovacie korálky  – Z vlastnej fotky
FvImage

Spoznajte zažehľovacie korálky v novom šate: poskladajte si z nich obraz z vlastnej fotky!

Zažehľovacie korálky patria medzi populárne hračky pre deti. Malé trubičky sa ukladajú podľa vzoru alebo vlastnej fantázie na podložku a keď je obrázok hotový, zafixuje sa prežehlením. Korálky z umelej hmoty teplom povolia a spoja sa všetky pekne dohromady.

Tento starý známy koncept sme zachovali, ale celú zábavu sme posunuli ešte o krok ďalej. Vďaka zažehľovacím korálkam z vlastnej fotky si teraz môžete vytvoriť obraz podľa akejkoľvek kvalitnej fotografie, ktorá zachytáva napríklad váš portrét, krajinu alebo domáce zvieratko. Fantázii sa však medze nekladú. Celé skladanie navyše uľahčuje podrobná predloha, ktorú si vystrihnete a umiestnite priamo pod podložku. Na predlohe sú symboly a čísla, z ktorých je hneď jasné, ktorá korálka kam patrí. Tiež už máte chuť pustiť sa do nového kreatívneho dobrodružstva s našimi zažehľovačkami?

Obraz vytvorený zo zažehľovacích korálok je tiež skvelým darčekom na akúkoľvek príležitosť! Či už ide o narodeniny, svadbu alebo Vianoce, vďaka našim zažehľovačkám môžete darovať nielen hotový obraz vyskladaný podľa fotky obdarovanej osoby, ale aj skvelú kratochvíľu na doma alebo napríklad na chatu.

 

Čo obsahuje balenie zažehľovacích korálok podľa vlastnej fotky?

  • Farebné korálky vo vrecúškach – farby a počet na mieru zakúpenému obrazu
  • Samolepiaca páska
  • Grafický vzor obrazu
  • Grafické predlohy na skladanie jednotlivých štvorcov – určené na vystrihnutie

Variant vrátane pomôcok obsahuje:

  • Plastové podložky s pichliačikmi – počet podľa zakúpenej veľkosti obrazu
  • Pinzeta na naberanie korálok
  • Papier na pečenie – používa sa pri zažehlení

    

Ako na zažehľovacie korálky podľa vlastnej fotky?

Po dokončení objednávky vám dorazia podložky, na ktoré budete pinzetou ukladať plastové korálky v tvare trubičiek. So správnym umiestnením konkrétnych farieb vám pomôže jasná predloha označená symbolmi. Keď postupne dokončíte všetky časti, z ktorých sa váš obraz bude skladať, zlepíte ich páskou k sebe a prežehlíte žehličkou, spoja sa v jedno veľkolepé dielo. Naše zažehľovačky sú zábava, skvele si u nich oddýchnete a hneď prídete na iné myšlienky. Okrem toho si precvičíte koncentráciu a predstavivosť. Ako na to krok za krokom si prečítajte v našom návode na zažehľovacie korálky. 

        

Pripravili sme pre vás prehľadný proces objednávky zažehľovacích korálok krok za krokom.

1. Budeme potrebovať fotku

Pripravte si vhodnú fotku, z ktorej vám pripravíme predlohu a pribalíme vám k nej korálky na mieru. Neviete si dať rady, akú fotku vybrať? Napíšte nám e-mail na obchod@vymalujsisam.sk, poradíme vám. 

2. Zadajte objednávku

Pri zadávaní objednávky môžete rovno nahrať svoju fotku. Ak sa vám to nedarí, nevadí! Pošlite nám ju po zadaní objednávky na e-mail obchod@vymalujsisam.sk

3. Pripravíme grafický návrh

Počkajte, až naši grafici vytvoria grafický návrh, ako bude váš obraz vyzerať po dokončení. Pošleme vám ho do e-mailu na schválenie. 

 

4.Schválenie/úpravy

4.1 Vyzerá obraz dobre? Výborne! Pustíme sa do výroby.
Vytlačíme predlohu, pripravíme korálky a celú súpravu aj s príslušenstvom zabalíme a pošleme vám ju.

4.2 Niečo sa vám nezdá?
Môžete zdarma zmeniť výber fotografie a my vám bez príplatku pripravíme ešte jeden návrh, ktorý ale v procese objednávky nahradí ten pôvodný. Nie je teda možné si následne vybrať spomedzi oboch návrhov ten lepší.

Každý ďalší grafický návrh podľa cenníka. 

5. Posielame

Počkajte na doručenie obrazu a užite si tvorenie z našich zažehľovacích korálok. 

6. Hotovo a zažehlené? Podeľte sa s nami o výsledok!

Každá fotka hotového obrazu nám urobí radosť. Pošlite nám ju alebo zdieľajte svoj výtvor na sociálnych sieťach s hashtagmi #zazehlovaciekoralky a  #vymalujsisam

 

Máte nejakú otázku? Napíšte nám e-mail na obchod@vymalujsisam.sk a my vám odpovieme.

Zažehľovacie korálky – Z vlastnej fotky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: