Maľovanie podľa čísiel - Horská chata (sada 3ks)

€59,99 €49,99 €84,99 €74,99 €67,99 €57,99 €99,99 €84,99 €99,99 €79,99 €174,99 €139,99 €99,99 €259,99 od €49,99
Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Zvoľte variant
Veľkosť
Rám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zahrajte sa na maliara a stvorte nie jeden, ale hneď niekoľko dokonalých obrazov, ktoré dohromady vytvoria jeden veľkolepý vizuálny zážitok! Vyfarbujte číslo za číslom a až dokončíte svoje prvé plátno, hneď prejdite na ďalšie. Pokračujte, kým nevymaľujete celú obrazovú súpravu, ktorá na stene vyčaruje pôsobivú dekoráciu s motívom siahajúcim cez viacero plátien. Svoje nové kreatívne dobrodružstvo máte na dosah štetca!

Detailné informácie

Podrobný popis

Viacdielne obrazy vám ponúkajú nový spôsob, ako si maľovanie podľa čísiel dosýtosti užiť. Prinášajú ešte viac zábavy, koncentrácie, a, samozrejme, záplavu farieb!

Pri tvorení dodržiavajte jednoduchý princíp: Každé predkreslené očíslované políčko vymaľujte farbou, ktorá má na viečku rovnaké číslo. Keď bude celé plátno vymaľované, prejdite na ďalší diel. Všetky diely obrazu si môžete po dokončení ihneď zavesiť na stenu, ak si objednáte variant obrazovej súpravy s vnútorným rámom (odporúčame).

Chcete vedieť, ako sa maľuje podľa čísiel čísel krok za krokom? Prečítajte si náš NÁVOD!

 

Súprava viacdielnych obrazov na maľovanie podľa čísiel obsahuje:

  • Očíslované plátna (počet a rozmery podľa konkrétnej objednávky)
  • Súpravu 3ks štetcov s rôznou hrúbkou
  • Akrylové farby

* Počet kusov jednotlivých častí príslušenstva závisí od počtu dielov viacdielneho obrazu (čím viac dielov, tým viac príslušenstva).


 

Vnútorný rám

  • Ako voliteľný variant vám ponúkame napnutie plátna na vnútorný (z prednej strany neviditeľný) rám. Túto službu poskytujeme prakticky za cenu materiálu, tak ju neváhajte vyskúšať. Vďaka rámu si uľahčíte celé maľovanie podľa čísiel, pretože plátno sa vám nebude rolovať, a navyše si ho po dokončení obrazu môžete rovno zavesiť na stenu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Viacdielne obrazy
Technika: Maľovanie podľa čísiel

Vymalujsisam.sk - Maľovanie podľa čísiel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: