Maľovanie podľa čísiel - Zapadajúce slnko (sada 3 ks)

Zahrajte sa na maliara a stvorte nie jeden, ale hneď niekoľko dokonalých obrazov, ktoré dohromady vytvoria jeden veľkolepý vizuálny zážitok! Vyfarbujte číslo za číslom a až dokončíte svoje prvé plátno, hneď prejdite na ďalšie. Pokračujte, kým nevymaľujete celú obrazovú súpravu, ktorá na stene vyčaruje pôsobivú dekoráciu s motívom siahajúcim cez viacero plátien. Svoje nové kreatívne dobrodružstvo máte na dosah štetca!

Veľkosť
Rám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€59,99 €49,99 €84,99 €74,99 €67,99 €57,99 €99,99 €84,99 €109,99 €84,99 €174,99 €139,99 €109,99 €259,99 od €49,99
Maľovanie podľa čísiel - Zapadajúce slnko (sada 3 ks)
700 barev v paletě
700 barev v paletě

Viacdielne obrazy vám ponúkajú nový spôsob, ako si maľovanie podľa čísiel dosýtosti užiť. Prinášajú ešte viac zábavy, koncentrácie, a, samozrejme, záplavu farieb!

Pri tvorení dodržiavajte jednoduchý princíp: Každé predkreslené očíslované políčko vymaľujte farbou, ktorá má na viečku rovnaké číslo. Keď bude celé plátno vymaľované, prejdite na ďalší diel. Všetky diely obrazu si môžete po dokončení ihneď zavesiť na stenu, ak si objednáte variant obrazovej súpravy s vnútorným rámom (odporúčame).

Chcete vedieť, ako sa maľuje podľa čísiel čísel krok za krokom? Prečítajte si náš NÁVOD!

 

Súprava viacdielnych obrazov na maľovanie podľa čísiel obsahuje:

  • Očíslované plátna (počet a rozmery podľa konkrétnej objednávky)
  • Súpravu 3ks štetcov s rôznou hrúbkou
  • Akrylové farby

* Počet kusov jednotlivých častí príslušenstva závisí od počtu dielov viacdielneho obrazu (čím viac dielov, tým viac príslušenstva).


 

Vnútorný rám

  • Ako voliteľný variant vám ponúkame napnutie plátna na vnútorný (z prednej strany neviditeľný) rám. Túto službu poskytujeme prakticky za cenu materiálu, tak ju neváhajte vyskúšať. Vďaka rámu si uľahčíte celé maľovanie podľa čísiel, pretože plátno sa vám nebude rolovať, a navyše si ho po dokončení obrazu môžete rovno zavesiť na stenu.

 

Kategória: Viacdielne obrazy
Farba: Čierna, Sivá, Hnedá
Náročnosť: Veľmi ľahká (do 200 políčok)
Orientácia: Na šírku, Panoramatický
Pre koho: Pre dospelých, Pre babičku, Pre mamičku, Pre partnerku
Rýchlosť vytvorenia: Hotové za večer
Štýl dizajnu: Romantický
Technika: Maľovanie podľa čísiel
Typ predlohy: Reálna fotka
Vhodné do: Obývačky, Pracovne, Spálne

Vymalujsisam.sk - Maľovanie podľa čísiel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: