Zažehľovacie korálky v modernom štýle: vyskúšajte tvorenie zase trochu inak

Patríte medzi ľudí, ktorí zbožňujú rôzne domáce kreatívne činnosti? V tom prípade by vašej pozornosti nemali ujsť zažehľovacie korálky. Ide o výbornú aktivitu na voľný čas, ktorá vás môže nadlho zabaviť. Tešiť sa pritom môžete nielen na zábavu v priebehu tvorenia, ale aj na krásny výsledok.

Image1

Relaxácia a skvelá zábava

Image1

Žehlenie trochu inak...

Image1

Stačí začať

Zažehľovacie korálky nie sú žiadna novinka, možno si ich ešte pamätáte z detstva. Ide o drobné rôznofarebné trubičky vyrobené z plastu. Tie sa ukladajú na špeciálnu podložku s pichliačikmi. Pri tvorení tak máte voľnú ruku. Len čo budete mať motív hotový, stačí plastové valčeky prežehliť cez papier na pečenie. Vďaka tomu sa spoja a vznikne krásna ozdoba.

Vďaka nášmu inovatívnemu riešeniu si už však nemusíte lámať hlavu nad tým, ako jednotlivé farby poskladať na podložku, aby vznikol pekný motív. Ak neoplývate nápadmi, ale napriek tomu by ste si chceli vytvoriť vlastný doplnok do domácnosti, budú pre vás naše zažehľovacie korálky s grafickou predlohou ako stvorené. Ich súčasťou je praktická pomôcka, vďaka ktorej vám tvorenie pôjde jedna radosť. Celý proces je teda nesmierne jednoduchý a hravo si pomocou neho vytvoríte aj náročnejšie diela.

Pestrá ponuka motívov

Pri tvorení sa môžete skvele odreagovať a sústrediť len na samotný proces. Stačí si pritom vybrať motív, ktorý vás najviac osloví.Ponuka je pestrá, či už si chcete vytvoriť obraz kvetín, zvierat, alebo napríklad prírody.Týmto originálnym spôsobom môžete zvečniť aj diela slávnych umelcov, obľúbené postavy z filmov a seriálov či rôzne miesta z celého sveta. Grafická predloha umožňuje zložiť si v podstate čokoľvek podľa vybratého motívu.

Zažehľovacie korálky nielenže ponúkajú množstvo rozmanitých motívov, ale môžete si z nich tiežvytvoriť dielo podľa vlastnej fotky.Stačí si vybrať obľúbenú fotku a poslať nám ju. My vám vytvoríme riešenie priamo na mieru. Urobíme vám z nej detailnú predlohu, podľa ktorej svoju zažehľovačku ľahko vytvoríte.

Praktická súprava na tvorenie

So zažehľovacími korálkami si užijete veľa zábavy. Ide o nenáročný proces, ktorý pritom potrénuje vašu predstavivosť, trpezlivosť a koncentráciu. V našej kompletnej súprave na tvorenie nájdete všetko potrebné. Základom je grafická predloha, na ktorej nájdete symboly a čísla. Jednoducho tak zistíte, kam jednotlivé korálky patria. Nechýba ani grafický vzor obrazu a, samozrejme, farebné korálky roztriedené vo vrecúškach – vždy na mieru pre konkrétny obraz.

Ak s týmto tvorením ešte len začínate, zvoľte si súpravu s pomôckami. V balení potom nájdete dve priehľadné plastové podložky na ukladanie korálok, pinzetu na jednoduchšie naberanie a papier na pečenie na zažehlenie. Budete to tak mať bez starostí – stačí sa rovno pustiť do tvorenia a naplno si užiť celý proces. Ak tieto veci už máte doma, môžete ušetriť a objednať si súpravu bez pomôcok.

Zažehľovacie korálky - pokyny

Zažehľovacie korálky predstavujú vynikajúci spôsob, ako pretvoriť obľúbenú fotografiu na zaujímavý motív alebo vytvoriť originálny obraz z pripraveného motívu. Ktorá možnosť vás najviac láka?