Maľovanie podľa čísiel - Sova v lese

Ako vyzerá obraz s vnútorným rámom a bez rámu - viac detailov tu

Vytvorte si pútavé umelecké dielo bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti a zručnosti s maľovaním. Pustite sa do maľovania číslo po čísle a sledujte, ako vám pod rukami vzniká vlastnoručne namaľovaný obraz.

Nádherný doplnok na skrášlenie svojho domova máte na dosah štetca!

Veľkosť
Rám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Vyrobíme a odošleme najneskôr do 3 dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€29,99 €24,99 €44,99 €39,99 €44,99 €39,99 €70,99 €69,99 €59,99 €105,99 od €24,99
Maľovanie podľa čísiel - Sova v lese
700 barev v paletě
700 barev v paletě

Láka vás vyskúšať si maľovanie akrylovými farbami na naozajstné plátno, no obávate sa, či na to máte dostatočné umelecké vlohy? Vyskúšajte naše maľovanie podľa čísiel, ktoré vás spoľahlivo prevedie do sveta umenia. Súčasťou objednávky je všetko, čo potrebujete na vytvorenie úchvatného umeleckého diela, ktoré bude každý obdivovať.

Viac o maľovaní podľa čísiel v našom videu:

 Chcete zistiť viac o tom, čo vás pri maľovaní podľa čísiel na plátno vlastne čaká? Pozrite si náš návod.

 

Súprava maľovania podľa čísiel obsahuje:

Plátno s predkresleným motívom

Obraz je rozdelený na množstvo očíslovaných políčok s jasnými kontúrami. Po ich vymaľovaní vám pod rukami vznikne hotové umelecké dielo.

Akrylové farby

Nádobky s farbami sú takisto očíslované, takže ľahko zistíte, ktorou farbou máte jednotlivé políčka vymaľovať. Výhodou je, že farby nemusíte riediť vodou, takže maľovanie je úžasne pohodlné.

Tri štetce rôznych hrúbok

Pribalíme vám aj štetce v troch rôznych veľkostiach, aby sa vám pohodlne maľovali väčšie plochy i tenučké políčka.

Šikovnou vychytávkou je možnosť objednať si plátno natiahnuté na kvalitnom drevenom ráme. Táto drobná investícia sa určite vyplatí a vrelo ju odporúčame!

Po vymaľovaní plátna natiahnutého na ráme si budete môcť obraz rovno zavesiť na stenu alebo pohodlne oprieť na poličke či komode. Rám vám navyše spríjemní aj samotný proces maľovania, takže sa budete môcť sústrediť len na skvelý relax a zábavu, ktoré maľovanie políčok prináša.

 

TIP: Maľovanie podľa čísiel je originálny nápad na darček!

Ak si tiež často lámete hlavu nad tým, čo vybrať rodine alebo priateľom ako darček na narodeniny či Vianoce, obdarujte ich našou tvorivou súpravou na maľovanie podľa čísiel.

Darujete tak hneď dva darčeky: okrem toho, že obdarovaná osoba získa krásny doplnok na skrášlenie domova, zažije pri tvorení aj kopu zábavy, relaxu a vyskúša opäť niečo nové.

Vyrábame v ČR!

Čerešničkou na torte je poctivá výroba našich súprav a originálnych motívov na maľovanie podľa čísiel v ČR. Nákupom preto podporíte výrobcu z blízkeho regiónu a zásielka k vám nebude musieť putovať tisícky kilometrov.

 

Prajeme vám veľa zábavy pri maľovaní a nezabudnite sa výsledkom pochváliť na sociálnych sieťach! Poteší nás, keď uvidíme vaše hotové dielo, a možno tým inšpirujete aj ostatných, aby sa tiež odhodlali vydať na umeleckú dráhu.

Kategória: Maľovanie podľa čísel - Zvieratá
Farba: Čierna, Sivá, Hnedá
Náročnosť: Stredná (1000 – 1500 políčok)
Orientácia: Na šírku
Počet farieb: 20 a viac farieb
Pre koho: Pre dospelých, Pre babičku
Rýchlosť vytvorenia: Zábava na niekoľko dní
Technika: Maľovanie podľa čísiel
Typ predlohy: Maľba
Vhodné do: Obývačky, Pracovne
Obsahuje: Maliarske plátno, akrylové farby, štetce 3ks

Vymalujsisam.sk - Maľovanie podľa čísiel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: