Diamantové maľovanie vlastnej fotky – kompletný TUTORIÁL k výrobku

V článku nájdete:  

 

Čo je diamantové maľovanie?

Diamantové maľovanie je zábavná a tvorivá činnosť, pri ktorej sledujete jeden hlavný cieľ: zaplniť farebnými kamienkami celé plátno. Znie to jednoducho, však? Ešte ľahší je ale princíp, podľa ktorého budete postupovať. Plátno je totiž už vopred rozdelené na malé políčka, ktoré majú predtlačené symboly. K nim stačí nájsť farebné diamanty označené rovnakým symbolom a hneď je jasné, kam ktorý patrí. Navyše je celé plátno lepivé, takže naň stačí diamant vždy len položiť, a ten sa sám pevne prilepí.

 

Keď uložíte všetky diamanty na správne miesto, vznikne obraz, ktorý sa na svetle nádherne ligoce. Pri objednaní diamantového maľovania s rámom si ho navyše môžete ihneď po dokončení zavesiť na stenu.

 

Čo obsahuje súprava na diamantové maľovanie?

V súprave z Vymaľuj si sám vám dorazí všetko, čo budete na vytvorenie obrazu potrebovať.

V súprave nájdete:

  • Očíslované lepivé plátno s predtlačeným motívom
  • Vrecúška s diamantmi namiešanými presne pre váš konkrétny obraz
  • Pomôcky na prácu s diamantmi (lepivú hmotu, diamantovacie pero a lopatku na naberanie diamantov)
  • Podrobný návod

 

S rámom alebo bez rámu?

Pri objednávke si môžete zvoliť, či od nás chcete plátno natiahnuť na vnútorný drevený rám, alebo vám bude stačiť samotné zrolované plátno. My určite odporúčame objednať si plátno priamo na ráme, pretože táto voľba vám uľahčí celý priebeh diamantového maľovania, a navyše si svoj hotový obraz môžete rovno zavesiť na stenu a vytvoriť tak pôsobivú dekoráciu.

 

Ak obraz vyrábate ako darček, vypnutý na plátne bude jednoznačne pôsobiť o 100 % lepšie!

 

Diamantové maľovanie – vlastná fotka

Diamantové obrázky si môžete poskladať zo stoviek našich predpripravených motívov. Ak ale chcete niečo naozaj originálne, nie je problém si u nás nechať vyrobiť predlohu obrazu na mieru. Stačí nám poslať fotku, ktorá sa vám páči a ktorú chcete premeniť na diamantový obraz, a my vám pošleme späť grafický návrh, ako by to mohlo vyzerať. Dôležité je ale venovať pozornosť správnemu výberu fotky, pretože nie každá sa hodí na výrobu diamantového maľovania vlastnej fotky.

 

Ako vybrať vhodnú fotku?

Čím kvalitnejšiu fotografiu na diamantové maľovanie vlastnej fotky nám zašlete, tým lepší výsledný efekt môžete očakávať. Fotka by tiež nemala byť rozmazaná, zrnitá, presvetlená, ani by na nej mali byť tiene cez hlavný objekt záujmu. Ideálne fotky zachytávajú napríklad domácich miláčikov, rodinné portréty fotené zblízka alebo krajinky. Veľmi pekne vyzerajú aj selfie fotky! Môžete sa rovno pozrieť na pár príkladov, ako to má a nemá vyzerať.

 

Naši grafickí dizajnéri si ale poradia takmer s akoukoľvek výzvou. Ak váhate, pošlite nám svoju fotku e-mailom a my vám poradíme, či je vhodná ako predloha na tvorbu diamantového maľovania podľa čísiel.

 

100 % česká výroba

Naše výrobky sú 100 % pôvodné. Vymaľuj si sám je totiž priamym výrobcom diamantového maľovania. Vlastnoručne pripravujeme všetky grafické návrhy, tlačíme na plátna, napíname ich na rámy a všetko rýchlo odosielame našim zákazníkom po celom svete z vlastnej továrne v Prahe – Čakoviciach. Máme kvalitné farby, plátna, a hlavne prinášame precízne výsledky. Presvedčte sa o tom tiež!

 

Ako prebieha objednávka?

Vyberte si na našom webe konkrétny produkt, ktorý vás najviac zaujal, a zvoľte si k nemu všetky podstatné možnosti, ako je veľkosť obrazu, rýchlosť doručenia alebo možnosť diamantového maľovania podľa čísel s rámom.

 

Objednávate diamantové maľovanie vlastnej fotky podľa čísel? V tom prípade bude po odoslaní vašej objednávky ešte treba doriešiť, akú fotku budeme premieňať na váš budúci obraz. Grafickú podobu obrazu vždy posielame zákazníkom najprv na schválenie, takže sa o výsledok nemusíte obávať. Vždy dopredu viete, ako bude predtlačené plátno, ktoré vám doručíme, vyzerať.

 

Len čo odošleme vybavený balíček vaším smerom, dostanete od nás jeho číslo spoločne s webovým odkazom, prostredníctvom ktorého môžete ľahko sledovať cestu zásielky až k vám domov.

 

Chcete sa pustiť do svojho prvého ligotavého veľdiela? Alebo už ste v diamantovom maľovaní profíci, ale zháňate najlepšiu kvalitu na trhu? Práve u nás na Vymalujsisam.sk nájdete to, čo hľadáte!